+90 242 228 49 41 - 42

Sosyal Medyada Biz}

Bizi Yakından Tanıyın ?
Referanslarımız

Hakkımızda

SAV Group olarak; öncelikle SAV Digital markası ile Türkiye’nin önde gelen Sahil Otelleri,Turistik atraksiyonları, Su Parkları, Akvaryumları ve Temalı Parklarında Fotoğraf hizmeti vermekteyiz.Bunun yanısıra inşaat sektöründe de çalışmalarımız bulunmaktadır.Turizm bölgerinde isteğe ve ihtiyaca yönelik 5 yıldız otel konforunda personel lojmanları da yapmaktayız.

SAV Digital markamızın tek hedefi birlikte çalıştığımız tesislere tek bir kaynaktan  tüm görüntü hizmetlerini end- to-end olarak vermek, tesis ziyaretçilerine unutulmaz hatıralarını saklayabilecekleri hediyelikler ve fotoğraflar üretmektir..

Fotoğraf ve görüntü üretimi, kişiye özel görsel içeren hediyelikler üretimi üzerine uzmanlaşmış olan SAV Digital markamız, teknolojinin en gelişmiş araç ve malzemelerini kullanarak hizmet vermektedir.

 

25 yıllık turizm tecrübemiz, Antalya bölgesinde kurulu üç adet laboratuvarımız, tecrübeli satış elemanlarımız, iyi eğitimli ve onlarca yıllık deneyime sahip tecrübeli fotoğrafçılarımız ile birlikte çalıştığımız tüm işletmelere değer katmaktayız.

Firmamızın vizyonu;

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren bir firma olarak, hizmet verdiğimiz tüm alanlarda ülke turizminin en iyi hizmet üreten firması ve tüm iş ortaklarımızın en güvenilir çözüm ortağı olmaktır.

Firmamızın misyonu;

Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerde yüksek teknolojinin tüm imkanlarını kullanan bir firma olmak, hizmet kalitesini sürekli artırmak, İş çeşitliliği, çözüm çeşitliliği ve sürekliliği sağlamak, hizmet sonrası sağladığı güvenilirlilik ve yüksek iş ahlakı ile müşterilerinin ilk tercihi olmak çalışanları, müşterileri ve çözüm ortakları için değer yaratan bir şirket olmak olarak ifade ediyoruz.


 

 

İLETİŞİM ADRESİMİZ:

Adresimiz : Atatürk Bulv. Öğretmen evler Mah. Kerim Afşin Apt. B Blok No:134 K:1 D:6  Konyaaltı / ANTALYA
Tel              :+90 242 228 49 41 – 42 – Fax : +90 242 228 49 40
E-mail       : info@savgroup.com.tr
Web           : www.savgroup.com.tr